Úvod > Život v obci > Aktuality, akce a hlášení rozhlasu > Pohodové vánoční svátky a všechno nejlepší do roku 2024

Pohodové vánoční svátky a všechno nejlepší do roku 2024

Obec Karolín a zastupitelstvo obce Karolín přeje našim občanům a všem příznivcům naší obce, krásné prožití Vánočních svátků, svátky naplněné hlavně plné pohody, štěstí a radosti, to vše v atmosféře rodinného kruhu. Věříme, že nasajete tu správnou atmosféru a odpočinete si od běžných starostí, pod stromečkem dnes najdete hromadu dárků a celé svátky prožijete v té správné vánoční atmosféře. Dovolte, Vám i popřát to nejlepší do nadcházejícího roku, abyste všichni prožili další rok plný zážitků, štěstí a hlavně zdravím, a aby ten rok 2024 byl ještě lepší než ten letošní. Těšíme se na setkávání v roce 2024. Martin Ondra, starosta obce Karolín.