Úvodní stránka > Aktuality, akce a hlášení rozhlasu > „KOŠT MARMELÁD“ v Záhlinicích

„KOŠT MARMELÁD“ v Záhlinicích

5.11.2016

MAS Jižní Haná ve spolupráci s Muzeem Františka Skopalíka v Záhlinicích zve všechny občany na 2. ročník „KOŠTU MARMELÁD“. Bude se jednat o ukázky a ochutnávky domácích marmelád a džemů z různých obvyklých i neobvyklých druhů surovin.

Vy, kteří chcete předvést své již tradiční nebo naopak originální a kreativní kulinářské umění, prosím přineste, přivezte či jakkoliv jinak dopravte vzorky (cca 200 ml) Vašich domácích marmelád a džemů na sběrná místa do 27.10.2016. Sběrnými místy budou kancelář MAS Jižní Haná (vchod D ze dvora - Městský úřad Hulín, nám. Míru 162, Hulín, tel.: 573 502 707) a Muzeum Františka Skopalíka (Záhlinice 24, tel.: 603 860 128).

Celá akce proběhne dne 5. listopadu 2016 v hospodě „U Čápa“ v Záhlinicích, kde budou porotou vybráni a ohodnoceni Ti nejlepší z Vás. V tento den proběhne v záhlinickém muzeu také už tradiční „Den řemesel“. Bližší informace naleznete na www.masjiznihana.cz

17. 8. Petra

Zítra: Helena