Úvodní stránka > Aktuality, akce a hlášení rozhlasu > Upozornění pro občany o parkování osobních vozidel

Upozornění pro občany o parkování osobních vozidel

22.11.2018

Upozorňujeme občany, že s blížícím se zimním obdobím, prosíme o ohleduplnost při parkování Vašich osobních vozidel, a to zejména u vozidel, které zasahují do místních komunikací, případně vozidel, které stojí v nepřehledných úsecích či jakkoliv jinak zasahují do silnice. Pokud nebude zajištěna průjezdnost a sjízdnost obce v zimním období, nebude tak v obci zajištěna údržba silnice od SUS Kroměříž. Díky tomu může dojít k nesjízdnosti silnice, omezení příjezdu složek IZS, omezení autobusové dostupnosti a a ostatních služeb. Děkujeme za pochopení.

19. 12. Ester

Zítra: Dagmar