Úvodní stránka > Aktuality, akce a hlášení rozhlasu > Máme pro Vás novou aplikaci pro chytré telefony!

Máme pro Vás novou aplikaci pro chytré telefony!

Vážení občané,

jak jistě víte, přistoupili jsme k modernizaci komunikace mezi úřadem a občany. Již nějaký čas využíváme SMS zprávy, hlasové zprávy a e-maily a v tuto chvíli bychom Vám rádi představili další možnost, jak získat ještě více informací. Naši novou aplikaci pro chytré telefony.

Stáhněte si aplikaci Mobilní rozhlas!

Jak začít používat aplikaci Mobilní rozhlas?

1. Stáhněte aplikaci z jednoho ze dvou odkazů uvedených výše a nainstalujte ji.
  2. Otevřete aplikaci a vyberte místo Vašeho bydliště.
  3. Zadejte své telefonní číslo, aby bylo možné Váš kontakt přiřadit k aplikaci.
  4. A to je vše! Můžete začít využívat všechny funkce v aplikaci.

Díky naší nové aplikaci Mobilní rozhlas budete mít vždy po ruce důležité informace, kontakty i možnost se podílet na zlepšení života u Vás i ve Vašem okolí.

Více se dozvíte ZDE

21. 3. Radek