Úvodní stránka > Aktuality, akce a hlášení rozhlasu > Obec Karolín oznamuje občanům své investiční plány v dohledné době

Obec Karolín oznamuje občanům své investiční plány v dohledné době

24.5.2019

Vážení občané,

Rád bych Vás upozornil na možné omezení a investiční plány v naší obci. Obec Karolín má v plánu, z pomocí dotačních programů, v letošním roce zrekonstruovat chodník v celé délce naší obce, s touto rekonstrukcí bude prováděna i výměna veřejného osvětlení, včetně kabeláže, dále také bude s touto rekonstrukcí spojena výstavba nové optické datové sítě. Rekonstrukce chodníků bude provedena v celé délce obce, na straně delšího chodníku. Bude rekonstruována a vyměněna dlažba včetně obrubníků, v šířce současného chodníku. Kompletní vjezdy nejsou v celkové rekonstrukci zahrnuty. V měsíci červnu bude probíhat ze strany obce komunikace s Vámi občany, kde budete srozuměni s celou situací a dalšími možnostmi.

Děkuji za pozornost, Martin Ondra, starosta obce Karolín.

19. 6. Leoš

Zítra: Květa