Úvodní stránka > Aktuality, akce a hlášení rozhlasu > SDĚLENÍ O VYDÁVÁNÍ KOMPOSTÉRŮ OBČANŮM

SDĚLENÍ O VYDÁVÁNÍ KOMPOSTÉRŮ OBČANŮM

6.7.2019

Vážení občané, obec Karolín si pro Vás připravila a zajistila dodávku domácích kompostérů, které jsou pro naše občany ZDARMA. Domácí kompostér, o objemu 1 100 litrů, obdrží naši občané ZDARMA, v rámci programu efektivnějšího nakládání s odpady. Kompostér je zhotoven z kvalitního plastu, je variabilní, velmi účinný a udržitelnost kompostéru je stanovena na 5 let. Každý dům (číslo popisné) má nárok na jeden kompostér zdarma, za kompostéry se nic neplatí, jsou vydávány oproti podpisu.

Výdej kompostérů proběhne v sobotu, 6. 7. 2019 od 9:00 do 11:00, sebou prosíme pouze občanský průkaz a případně doporučujeme k odvozu kompostéru auto, kolečka, vozík, a podobné …... Výdej proběhne ve dvoře MŠ Karolín, místo výdeje bude označeno.

9. 12. Vratislav

Zítra: Julie