Úvodní stránka > Aktuality, akce a hlášení rozhlasu > Pozvánka na hasičskou soutěž

Pozvánka na hasičskou soutěž

24.8.2019

Sbor dobrovolných hasičů Karolín zve příznivce sportu na hasičskou soutěž, která se koná v sobotu 24.8.2019 v 11:00 na kulturně-sportovním areálu na Karolíně. Soutěž je zařazena do seriálu Podhostýnské hasičské ligy v PÚ. Přijďte podpořit místní tým mužů a žen SDH Karolín a podívat se na nejlepší týmy ze širokého okolí. Pro návštěvníky závodů jsou také připravené chlazené nápoje a teplé jídlo. SDH Karolín tímto také upozorňuje občany, že během této soboty bude zvýšen počet průjezdů hasičských a osobních automobilů v obci.

22. 9. Darina

Zítra: Berta