Úvodní stránka > Aktuality, akce a hlášení rozhlasu > Možnost odběru staré dlažby

Možnost odběru staré dlažby

10.10.2019
Datum ukončení:
31.12.2019

Vážení občané, blíží se nám začátek připravované rekonstrukce chodníku v obci Karolín. Množí se nám dotazy, jak budeme nakládat se starou dlažbou, která je teď použita na chodníku. V tomto ohledu dáváme možnost Vám, obyvatelům obce Karolín. V případě, že si budete chtít dlažbu vzít, je možné si ji z chodníku odebrat, a to i před zahájením rekonstrukce. Upozorňujeme, že v současné době je možné si odebrat dlažbu pouze před Vaším domem. V případě, že budete mít zájem o větší množství dlažby, či nemáte před svým domem starou dlažbu, obraťte se na starostu obce, p. Martina Ondru, který s Vámi probere další možnosti. Mějte prosím na paměti, že rekonstrukce, začne na přelomu října a listopadu, a to od spodní části obce, proto prosím o správné načasování odebrání dlažby, aby byla co nejdéle zachována pochůznost chodníku.

9. 12. Vratislav

Zítra: Julie