Úvodní stránka > Aktuality, akce a hlášení rozhlasu > Pozvánka na ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMKU

Pozvánka na ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMKU

29.11.2019

Obec Karolín ve spolupráci s výborem pro občanské záležitosti Vás srdečně zvou na ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMKU. A to v pátek 29. 11. 2019 od 17:15 u budovy staré jednoty. Můžete se těšit na vystoupení dětí z MŠ Karolín, dětí z obce Karolín, proslovu zástupců obce a samozřejmě vystoupení živé kapely. Po skončení programu u staré jednoty (kolem 19:00) se kapela přesune do Pohostinství u Brázdilů, kde bude probíhat další živé vystoupení kapely. V průběhu celé akce bude k dispozici drobné občerstvení z grilu a něco na zahřátí. Srdečně Vás zvou pořadatelé.

12. 12. Simona

Zítra: Lucie