Úvodní stránka > Dotazy starostovi

Dotazy starostovi

V rámci otevřené a plošné komunikace nejen s občany naší obce nabízíme mimo základní možnosti komunikace s představiteli Obce Karolín či Obecního úřadu Karolín mezi které patří:

• komunikace dle pravidel zákona č.106/99 Sb. o svobodném přístupu k informacím
  • účast a případná prezentace názorů k projednávané problematice na veřejných zasedáních zastupitelstva obce,
  • komunikace (ústní či písemná) s členy zastupitelstva obce,
  • komunikace s pracovníky zařazenými do obecního úřadu v úřední dny nebo po dohodě o čase i v jiné pracovní dny,

možnost zaslat písemný konkrétní poznatek nebo dotaz týkající se správy věcí veřejných v obci Karolín starostovi nebo místostarostovi obce.

Na korespondenci anonymních charakteru a dotazy, které nesouvisí s problematikou obce nebude odpovězeno.

17. 8. Petra

Zítra: Helena