Úvodní stránka > Spolky a kluby > Sportovní klub

Sportovní klub Karolín ( SKK )

Výbor SKK

Předseda Ing. Lenka Masná
Místopředseda Blanka Kolomazníková
Hospodář Jiřina Ondrová
Členové

Jiřina Zavadilová

Silvie Stránská

Historie

V roce 1998 se asi 20 nadšenců rozhodlo založit sportovní klub v obci Karolín. Ustavující schůzí ze dne 5. 2. 1998 byla stvrzena činnost klubu. Časem se hlásili další členové, kteří se také chtěli podílet na sportovní i jiné činnosti v obci. K 31. 12. 2004 měl SKK 88 členů a všichni jsou i členy svazu rekreačního sportu. Klub se zabývá organizováním hlavně sportovních činností pro děti a dospělé.

Mezi dřívější úspěšné akce patřily např. cvičení s gymnastickým míčem, které předvedli členové na výročí Sokola ve Kvasicích. Velice oblíbené byly, a doufáme že nadále budou i letní tábory v rekreačním středisku na Ploštině. Vydařený byl i turistický výlet na slavnostní otevření nově postavené kamenné rozhledny na kopci Brdo, který se nachází v chráněné oblasti Chřibů.

Činnost klubu

Nynější náplní klubu jsou sportovní dny pro děti či dospělé a ve spolupráci s MŠ Karolín také organizování dětského dne. Dále několik turnajů, jak už každoroční turnaj v Pink-Ponku, nebo i turnaje v nohejbalu. Pokud počasí dovolí, SK Karolín pořádá "sjezd na čemkoliv" pro děti i dospělé. SK Karolín se snaží podílet na všech sportovních akcích, které jsou v obci Karolín pořádány.

24. 4. Jiří

Zítra: Marek