Úvod > Život v obci > Aktuality, akce a hlášení rozhlasu > Informace pro občany obce Karolín

Informace pro občany obce Karolín

Vážení občané, zažíváme teď opravdu nelehkou dobu, dobu plnou změn, omezení, zákazů a rizik. Situace ohledně druhé vlny pandemie COVID 19, je daleko vážnější, než při první vlně, kterou jsme zvládli ukázkově. Prosím Vás, neberte tuto druhou vlnu na lehkou váhu, chovejme se stejně zodpovědně, jako při první vlně. Prosím, dodržujte nutné rozestupy, omezte aktivity, které nejsou přímo nutné, a hlavně, buďte na sebe opatrní. Obec Karolín nabízí asistenci rizikovým skupinám, pomůžeme Vám zajistit nákup základních potřeb, vyřídit nutné a neodkladné věci, či pomůžeme Vám zajistit potřebné léky, či Vám dokážeme poradit a pomoci při potížích. Pokud Vám chybí jednorázové roušky, máme jich několik desítek až stovek skladem, a můžeme Vám je v případě nutnosti poskytnout. Pokud budete potřebovat jakoukoliv pomoc, neváhejte se na mě kdykoliv obrátit na telefonu 728 423 890. Děkujeme, že budete ohleduplní k okolí a budete opatrní sami na sebe. Starosta obce Martin Ondra a zastupitelstvo obce Karolín.