Úvodní stránka > Aktuality, akce a hlášení rozhlasu > Tradiční ostatková pochůzka s medvědem

Tradiční ostatková pochůzka s medvědem

22.2.2020

SDH Karolín oznamuje, že tuto sobotu 22.2.2020 od 13 hodin bude probíhat v naší obci tradiční Ostatková pochůzka s medvědem. Sraz účastníků průvodu bude ve 12 hodin v místnosti obecního úřadu na Karolíně. Zároveň prosíme občany, kteří by chtěli být součástí tohoto průvodu, zažít spoustu legrace a zapojit se k tomuto tradičnímu zvyku, aby klidně přišli, a to se týká také dětí. Budeme rádi za každou pomocnou ruku, protože počet masek rok od roku klesá a přijít o tuto hezkou zvyklost, která má v naší obci velkou tradici, by byla opravdu škoda. Předem děkujeme.

11. 7. Olga

Zítra: Bořek