Úvodní stránka > Aktuality, akce a hlášení rozhlasu > UPOZORNĚNÍ O NAŘÍZENÍ VLÁDY K ZAMEZENÍ ŠÍŘENÍ KORONAVIRU

UPOZORNĚNÍ O NAŘÍZENÍ VLÁDY K ZAMEZENÍ ŠÍŘENÍ KORONAVIRU

Vážení občané, máme pro Vás důležité upozornění! Dle nařízení vlády ČR bylo nařízeno mimořádné opatření k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobené novým koronaviremviru. Od dnešního dne, to je 10.3.2020 platí přísný zákaz pořádání akcí nad 100 osob. Od 11.3.2020 se zakazuje osobní přítomnost žáků a studentů na základním, středním a vyšším odborném vzdělávání ve školách a školských zařízeních a osobní přítomnost studentů na studiu na vysoké škole. Prosím respektujte toto nařízení, které bylo dnešním dnem vydáno. Pro další vývoj situace sledujte pravidelné zpravodajství ve veřejných médiích.

5. 7. Cyril a Metoděj

Zítra: Mistr Jan Hus