Úvodní stránka > Aktuality, akce a hlášení rozhlasu > UPOZORNĚNÍ O NAŘÍZENÍ VLÁDY K ZAMEZENÍ ŠÍŘENÍ KORONAVIRU

UPOZORNĚNÍ O NAŘÍZENÍ VLÁDY K ZAMEZENÍ ŠÍŘENÍ KORONAVIRU

Vážení občané, máme pro Vás důležité upozornění! Dle nařízení vlády ČR bylo nařízeno mimořádné opatření k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobené novým koronaviremviru. Od dnešního dne, to je 10.3.2020 platí přísný zákaz pořádání akcí nad 100 osob. Od 11.3.2020 se zakazuje osobní přítomnost žáků a studentů na základním, středním a vyšším odborném vzdělávání ve školách a školských zařízeních a osobní přítomnost studentů na studiu na vysoké škole. Prosím respektujte toto nařízení, které bylo dnešním dnem vydáno. Pro další vývoj situace sledujte pravidelné zpravodajství ve veřejných médiích.

14. 8. Alan

Zítra: Hana