Úvodní stránka > Aktuality, akce a hlášení rozhlasu > UPOZORNĚNÍ O NAŘÍZENÍ VLÁDY K ZAMEZENÍ ŠÍŘENÍ KORONAVIRU

UPOZORNĚNÍ O NAŘÍZENÍ VLÁDY K ZAMEZENÍ ŠÍŘENÍ KORONAVIRU

12.3.2020
Datum ukončení:
13.4.2020

Vážení občané, věnujte této informaci zvýšenou pozornost! Od dnešního dne byl vládou ČR vyhlášen nouzový stav na území ČR, a to z důvodu zamezení šíření virového onemocnění koronaviru COVID-19. Z tohoto důvodu, je od zítřejšího dne přísný zákaz pořádání sportovních a kulturních akcí, kde se setká více jak 30 osob v jeden čas. Je zakázáno navštěvovat sportoviště, posilovny, koupaliště, wellness zařízení, sauny, hudební a společenské kluby, knihovny či galerie. Dále je zakázáno vycestovat do několika rizikových zemí. Od zítřejšího dne také platí omezení provozu stravovacích zařízení. Prosíme o respektování a dodržování tohoto nařízení. Dbejte zvýšené opatrnosti a prevence proti možnému onemocnění a buďte prosím ke svému okolí ohleduplní.

24. 10. Nina

Zítra: Beáta