Úvodní stránka > Aktuality, akce a hlášení rozhlasu > NAŘÍZENÍ VLÁDY K NOUZOVÉMU STAVU V ČR

NAŘÍZENÍ VLÁDY K NOUZOVÉMU STAVU V ČR

14.3.2020
Datum ukončení:
31.3.2020

Vážení občané, přinášíme Vám nové informace, ohledně rozšíření nařízení vlády k opatřením proti šíření koronaviru COVID-19. S účinností od dnešního dne od 6:00 hod. do dne 24. března 2020 do 6:00 hod. se zakazuje maloobchodní prodej a prodej služeb v provozovnách, s výjimkou těchto prodejen: potravin, elektroniky, pohonné hmoty, drogerie, lékárny, zverimex, optik, trafik a služeb prádelen. Dále platí úplný zákaz přítomnosti veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Od pondělí 16.3.2020 budou autobusy jezdit tzv. "prázdninový režim", a to až do odvolání. Návštěvu lékaře vyhledejte jen v nutných případech a prosíme o zvážení využít možnosti zasílat recepty na léky formou e-receptu na mobilní telefon nebo email. Situace se vyvýjí a pro aktuální informace, doporučujeme sledovat veřejné a hlavně ověřené média. Prosím o zvýšenou ohleduplnost a opatrnost. Hlavně prosíme o zachování klidu, veškeré zásobování prodejen potravin bude probíhat bez problémů a komplikací. O dalším vývoji Vás budeme informovat.

25. 9. Zlata

Zítra: Andrea