Úvodní stránka > Aktuality, akce a hlášení rozhlasu > Informace o provozu obecního úřadu Karolín

Informace o provozu obecního úřadu Karolín

16.3.2020

Obecní úřad Karolín oznamuje občanům, že s platností od dnešního dne, ruší výběr poplatku formou platby v hotovosti na obecním úřadě na Karolíně, a to až do odvolání. Provoz a návštěvy na obecním úřadě budou do konce března omezeny. Poplatek za svoz komunálního odpadu a psa, je možné uhradit na účet, tak jak bylo uvedeno v informačním letáku, který najdete ve svých schránkách. Štítek Vám poté, po úhradě poplatku, doručíme do schránek. Starosta obce je Vám plně k dispozici na mobilním telefonu a po dohodě i osobně, viz. informční leták. Děkujeme za pochopení.

5. 4. Miroslava

Zítra: Vendula