Úvod > Život v obci > Aktuality, akce a hlášení rozhlasu > Možnost zdarma odběru staré dlažby

Možnost zdarma odběru staré dlažby

30.3.2020
Datum ukončení:
13.4.2020

Vážení občané, od dnešního dne, s okamžitou platností, je možné, si zdarma odebrat starou dažbu před Vašimi domy. Jedná se o betonovou dlažbu o rozměru 30x30 cm, která se bude měnit za novou dlažbu při rekonstrukci chodníku. Dlažbu je možné odebírat od domu čp. 16 směrem na horní konec obce, tj. k obci Vrbka. Od dnešního dne do středy 1.4.2020 do 18:00 je možné odběr dlažby před Vaším domem, pokud chcete dlažby více, je možné si ji od středy od 18:00 odebrat kdekoliv v rámci obce Karolín. POZOR, stále platí a je nutné dodržovat odběr dlažby jen v úseku od čp. 16 směrem k Vrbce. V případě Vašich dotazů se obraťte na starostu obce Karolín.