Úvodní stránka > Aktuality

RSS 2.0 Feed

Pozor, silnice Karolín - Vrbka neprůjezdná

Pozor, na silnici Karolín - Vrbka je zapadnutý sypač. Cesta je momentálně neprůjezdná. Předpokládané zprovoznění silnice je v 11 hodin.

11. 02. 2021 9:02

Upozornění na výstrahu

www.obeckarolin.cz Upozornujeme obcany, na aktualne vydanou vystrahu. Od dnesniho do zitrejsiho dne hrozi velmi silna namraza. Prosim, dbejte zvysene opatrnosti pri jizde autem a hlavne pri pohybu venku. Prejeme Vam klidny vikend.
6. 02. 2021 14:41

Upozornění na výstrahu

Upozorňujeme občany, na aktuálně vydanou výstrahu. Od dnešního do zítřejšího dne hrozí velmi silná námraza. Prosím, dbejte zvýšené opatrnosti při jízdě autem a hlavně při pohybu venku. Přejeme Vám klidný víkend.

6. 02. 2021 14:38

Karolínský zpravodaj ve Vašich domovních schránkách

www.obeckarolin.cz Vazeni obcane, prave jsme Vam do vasich domovnich schranek distribuovali v tistene podobe Karolinsky zpravodaj. Tento zpravodaj nam rekapituluje deni v obci Karolin za rok 2020 a v kratkosti Vam predstavuje chystane plany v roce letosnim. Zpravodaj je take mozne stahnout v elektronicke forme. Odkaz na stazeni najdete na titulni strane webovych stranek obce Karolin. Dekujeme.
24. 01. 2021 18:52

Karolínský zpravodaj ve Vašich domovních schránkách

Vážení občané, právě jsme Vám do vašich domovních schránek distribuovali v tištěné podobě Karolínský zpravodaj. Tento zpravodaj nám rekapituluje dění v obci Karolín za rok 2020 a v krátkosti Vám představuje chystané plány v roce letošním. Zpravodaj je také možné stáhnout v elektronické formě. Odkaz na stažení najdete na titulní straně webových stránek obce Karolín. Děkujeme.

24. 01. 2021 18:50

Výsledek Tří Králové sbírky

www.obeckarolin.cz Vazeni obcane, s radosti Vam oznamuji, ze pri Tri Kralove sbirce byla vybrana castka ve vysi 8 800 Kc. Timto bych Vam chtel vsem obrovsky podekovat, ze i v teto slozite dobe, jste se do teto tradice zapojily. Jeste jednou dekujeme.
11. 01. 2021 17:46

Výsledek Tří Králové sbírky

Vážení občané, s radostí Vám oznamuji, že při Tří Králové sbírce byla vybrána částka ve výši 8 800 Kč. Tímto bych Vám chtěl všem obrovsky poděkovat, že i v této složité době, jste se do této tradice zapojily. Ještě jednou děkujeme.

11. 01. 2021 17:41

Právě byla zahájena Tří Králová sbírka

www.obeckarolin.cz Vazeni obcane, prave byla zahajena Tri Kralova sbirka, ktera potvrva az do 17 hodin, a to v budove stare jednoty (soucast hasicske zbrojnice). Prosime o dodrzovani vsech narizeni vlady, a to vcetne zakryti obliceje rouskou, salou ci satkem. Za jakykoliv prispevek Vam dekujeme.
6. 01. 2021 15:09

Právě byla zahájena Tří Králová sbírka

Vážení občané, právě byla zahájená Tří Králová sbírka, která potvrvá až do 17 hodin, a to v budově staré jednoty (součást hasičské zbrojnice). Prosíme o dodržování všech nařízení vlády, a to včetně zakrytí obličeje rouškou, šálou či šátkem. Za jakýkoliv příspěvek Vám děkujeme.

6. 01. 2021 15:05

Oznámení o omezení konání tradiční Tří králové sbírky

www.obeckarolin.cz Oznamujeme obcanum, ze vzhledem k soucasne situaci a narizeni vlady, z duvodu sireni nemoci Covid19, neprobehne v nasi obci tradicni Tri kralovska sbirka, tak jak ji zname. Abychom mohli dodrzet tradici, kterou tato sbirka prinasi, a to je pomoct lidem v nouzi, at uz zivotni ci zdravotni, pripravili jsme pro Vas moznost prispeni do kasicky a podporit tak tuto krasnou tradici. Moznost prispet do kasicky bude ve stredu, 6.1.2021, v case od 15 - 17 hodin, v budove Stare Jednoty. Dekujeme, za jakoukoliv financni podporu.
4. 01. 2021 17:20

Oznámení o omezení konání tradiční Tří králové sbírky

Oznamujeme občanům, že vzhledem k současné situaci a nařízení vlády, z důvodu šíření nemoci Covid19, neproběhne v naší obci tradiční Tří královská sbírka, tak jak ji známe. Abychom mohli dodržet tradici, kterou tato sbírka přináší, a to je pomoct lidem v nouzi, ať už životní či zdravotní, připravili jsme pro Vás možnost přispění do kasičky a podpořit tak tuto krásnou tradici. Možnost přispět do kasičky bude ve středu, 6.1.2021, v čase od 15 - 17 hodin, v budově Staré Jednoty. Děkujeme, za jakoukoliv finanční podporu.

4. 01. 2021 16:56

Přání obce Karolín do roku 2021

www.obeckarolin.cz Vazeni obcane, zbyva nam nekolik poslednich desitek minut roku 2020, roku, na ktery budeme dlouho vzpominat, i tak jsem presvedcen, ze to urcite nebyl spatny a zly rok. Dostavame se na zacatek roku 2021, do roku, kde vse zase zacina od znova. Timto Vam do nadchazejiciho roku prejeme jen to nejlepsi, hlavne zdravi a stesti, at se Vam vyhybaji vsechny problemy a rok 2021 je pro Vas uspesny, dokonaly a hlavne, cely s usmevem na tvari. Martin Ondra, starosta obce a zastupitelstvo obce Karolin.
31. 12. 2020 22:22

Přání obce Karolín do roku 2021

Vážení občané, zbývá nám několik posledních desítek minut roku 2020, roku, na který budeme dlouho vzpomínat, i tak jsem přesvědčen, že to určitě nebyl špatný a zlý rok. Dostáváme se na začátek roku 2021, do roku, kde vše zase začíná od znova. Tímto Vám do nadcházejícího roku přejeme jen to nejlepší, hlavně zdraví a štěstí, ať se Vám vyhýbají všechny problémy a rok 2021 je pro Vás úspěšný, dokonalý a hlavně, celý s úsměvem na tváři. Martin Ondra, starosta obce a zastupitelstvo obce Karolín.

31. 12. 2020 22:16

Společnost VaK Kroměříž oznamuje plánované odečty vodoměrů

www.obeckarolin.cz Spolecnost VaK Kromeriz oznamuje, ze v utery, dne 5.1.2021 probehne v nasi obci odecet vodomeru. Umoznete prosim pracovnikum VaK Kromeriz pristup k vodomeru, pokud nebudete doma, zapiste prosim Vas stav vodomeru a listek umistete na viditelne a pristupne misto. Dekujeme
30. 12. 2020 11:47