Společnost EGD oznamuje, že v pátek, od cca 10 hodiny, bude v naší obci probíhat zápis stavu elektroměrů. Pokud máte elektroměr uvnitř domu, a nebudete k zastižení, prosím, viditelně označte stav elektroměru kolem vchodových dveřích vašeho domu. Děkujeme.
Více