Úvod > Život v obci > Aktuality, akce a hlášení rozhlasu > INFORMACE K VYHLÁŠENÉ KARANTÉNĚ NA ÚZEMÍ ČR

INFORMACE K VYHLÁŠENÉ KARANTÉNĚ NA ÚZEMÍ ČR

16.3.2020
Datum ukončení:
24.3.2020

Vážení občané, věnujte prosím pozor této zprávě. Od dnešního dne, byla vyhlášena vládou ČR karanténa na celé území ČR. Znamená to, že od pondělí 16. 3. 2020 do 24. 3. 2020 je omezen volný pohyb po veřejnosti, je povolena pouze cesta do zaměstnání nebo nutná cesta za rodinnou, návštěva lékaře či obstarání základních životních potřeb. Pro zamezení šíření a případné nákazy koronavirem COVID-19 je naprosto nutné dodržovat veškeré nařízení vlády ČR. Pro další informace sledujte ověřené média (televize, internet, noviny či rádio). Další informace a shrnutí informací Vám rozdáme během dopoledne do Vašich domovních schránek.