Úvod > Život v obci > Aktuality, akce a hlášení rozhlasu > Parkování-upozornění

Parkování-upozornění

10.4.2014

Zpráva pro občany,
obecní úřad Karolín žádá občany, aby v celé délce obce využívali pro parkování osobních automobilů své garáže, místo na dvoře, nebo vjezdy před domy.  Je možné také využít travnatý pás kolem cesty, na který lze jednou stranou automobilem najet.  Apelujeme na řidiče, aby co nejméně stáli vozidlem na místní komunikaci, z důvodů bezpečnějšího projetí obcí a přehlednosti kolem cesty.  Zaparkovaný vůz na silnici představuje bezpečnostní riziko, přes které řidič dostatečně nevidí.  A určitě se nikdo nechceme stát svědky toho, kdy nám zpoza auta vběhne pod kola dítě.
Během jarních měsíců bude rozšířené místo vedle transformátoru uprostřed obce pro další vozidla a tímto prosíme o jeho využití pro další řidiče i ze vzdálenějších domů.
Obecní zastupitelstvo děkuje za pochopení a spoléhá se na zdravý rozum občanů a řidičů při parkování a využívání stěžejní komunikace.