Úvod > Život v obci > Aktuality, akce a hlášení rozhlasu > Podpora JSDH Karolín od nadace AGROFERT

Podpora JSDH Karolín od nadace AGROFERT

Obec Karolín v roce 2022 zažádala o podporu nadaci AGROFERT, a to o finanční příspěvek na zakoupení vybavení pro JSDH Karolín. Hlavním cílem žádosti bylo pořídit na naše zásahové vozidlo Avia CAS 8 nový teleskopický osvětlovací stožár, dále vybavení pro samotnou jednotku, jako jsou transportní vanová nosítka, osobní svítilna v počtu 4ks, výstražná vesta také v počtu 4ks a 2ks světelných naváděcích tyčí. Od nadace AGROFERT jsme obdrželi příspěvek ve výši 50 000 Kč. Doplatek poté zaplatila obec Karolín ze svého rozpočtu. Děkujeme nadaci AGROFERT za podporu Jednotky Sboru Dobrovolných Hasičů Karolín.