Úvod > Život v obci > Aktuality, akce a hlášení rozhlasu > Pokračování tradic v obci Karolín

Pokračování tradic v obci Karolín

Vážení občané, koledníci klepači, jak jste si mohli všimnout, ani současná omezení nám nemusí zabránit vzdát se našich krásných tradic. Proto je možné v těchto tradicích pokračovat i v současné době. Zapojete se do výzvy, každý může klepačovat z okna svého domu, ze zahrady či z balkónu, může nás tak slyšet celá obec. Dnes nás čeká klepačování ještě ve 12, 15 a 18 hodin, zítra poté v 6 ráno a ve 12 hodin v poledne. Jako odměnu pro klepačující a jejich snahu dodržet tradice i přes nutné omezení, obecní úřad na Karolíně připravil na chodbě úřadu prostor, pro případné zanechání sladkých drobností a odměn pro klepačující. Vše bude připraveno od soboty 12 hodin do sobotní 17 hodiny. Tyto odměny budou rovnoměrně rozděleny pro všechny mladé koledníky, kteří se do této výzvy zapojí. Děkujeme.