Úvod > Život v obci > Aktuality, akce a hlášení rozhlasu > UPOZORNĚNÍ PRO OBČANY NA MOŽNÉ OMEZENÍ

UPOZORNĚNÍ PRO OBČANY NA MOŽNÉ OMEZENÍ

15.5.2023

Upozorňujeme naše občany, že od 15.5.2023 bude zahájena výstavba inženýrských sítí v nové lokalitě pro bydlení v naší obci. Jedná se o úsek od odbočky ze silnice protínající Karolín po bývalí vodojem. Tj. část tzv. "za humny". Upozorňujeme, že v době od 15.5.2023 do 30.8.2023 bude na této trase různé omezení a nebude umožněno touto částí projíždět. Jelikož se jedná o složitou stavbu, která je dělena na několik úseků, připravili jsme pro Vás informační stránku, kde najdete vždy nejaktuálnější informace o případném omezení a časovém harmonogramu prací. Tuto stránku naleznete na webu obce Karolín, www.obeckarolin.cz v sekci "obecní úřad" kde najdete název "aktuality z omezení provozu". V případě jakéhokoli dotazu se neváhejte kdykoli obrátit na starostu obce Karolín, pana Martina Ondru. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné dočasné omezení.